Yeni Sitemiz

Sıkça Sorulan Sorular

Küçük ve orta ölçekli oteller için özel olarak tasarlanmıştır.

Programımız virüsten etkilenmez, çökme ve benzeri arızalarda veri kaybı yaşamazsınız.

Programımız sade ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Sizi yönlendirir.

Windows, linux, mac, android, windows mobile v.b. işletim sistemlerinin hepsine uygundur.

Telefon, online ve yerinde destek hizmetimiz mevcuttur. Size çeşitli çözümler sunarak telefon ve Uzak Masaüstü programı ile teknik destek vermekteyiz.

Sizin için hazırlanan, www.hms.gen.tr adresinde bulunan eğitim videolarımızı izleyebilirsiniz.

Her kullanıcı tercih ettiği dilde programı kullanabilir.

Kullanmış olduğunuz muhasebe programı ile entegreniz sağlanmaktadır.

Kısaca KBS programımızın öncelikleri arasındadır. Xml dosyası oluşturarak gönderim sağlayabilirsiniz. Otelinize giriş yapan kişi yada kişilerin bilgilerini eksiksiz doldurduğunuz takdirde başarılı olarak KBS bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uyarı ekranı alıyorsanız bilgilerin eksik girildiği anlamına gelmektedir.

HMS Otel programında yedek almanıza gerek yoktur. Bilgisayarınız bozulsa dahi istediğiniz başka bir bilgisayar yada mobil cihaz üzerinden verilerinize kullanıcı adı, otel kodu ve şifrenizi girerek ulaşabilirsiniz.

Bütün işlemleri işletmeniz dışındayken; online olarak diğer bilgisayar, cep telefonu, tablet (android, ios) gibi cihazlardan kullanabilme kolaylığı sağlar.

Yetki verilmesi tamamiyle sizin insiyatifinizdedir. Birden fazla kullanıcı tanımlayabilir veya kullanıcı sayısına sınırlama getirebilirisiniz.

Program kullanıcılarının yapmış olduğu bütün hareketleri kaydeder. Böylece herhangi bir sorun çıktığında sorunun nedeni tespit edilebilmektedir.

Kasa bölümümüz mevcut olmakla birlikte; kasa kapatma ve kasa devretme işlemi oldukça kolaydır. Sizin tercih ettiğiniz her an gerçekleştirilebilmektedir.

Santral sistemi ile entegre edilmesi sayesinde istediğiniz folyolar oluşturulur. İstersenizde otomatik arama yaptırabilirsiniz. Kapı kilit entegrasyonu içinde müşteri check-in yaptığında program otomatik karta yetki verilir ve check-out yaptığında kartın yetkisini iptal eder ve bütün bu işlemler sistemde raporlanmaktadır.

Hayır.

Hızlı rezervasyon ve grup rezervasyonlarınızı en hızlı şekilde gerçekleştirebilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Dilediğiniz müşteri sayısına göre SMS hizmeti de programımız içinde mevcuttur. Dilediğiniz anda toplu gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.

Alınabilmektedir.

İsteğiniz odaya dilediğiniz fiyatı belirleyebilirsiniz. Ayrıca belirttiğiniz tarihler arasında da oda fiyatlarını önceden güncelleyebilirsiniz.

Hem geçmiş kayıtlar hem de gelecek aylardaki oda durumlarınıza ''Aylık Oda'' ve ''Anlık Oda Durumu'' butonlarından ulaşabilirsiniz. Hangi odalarda kimler kalmış yada kimler kalacak bunları oda numaralarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Bilanço, kapasite, kazanç, bakiye, günlük müşteri kayıtları, gelir-gider takibi gibi işlemlerinizi ve daha fazlasını raporlayabilir günlük olarak görüntüleyebilirsiniz.

Evet, programımızda olan bir diğer bölümdür.

Evet. Bankalardan alabildiğiniz güvenlik sisteminin aynısı programımızda kullanılmaktadır.

Evet. Kişi ve günlük müşteri listesi faturalarınızı oluşturabilirsiniz.

Evet. 5651 nolu yasaya uygun log kaydı yapılmaktadır.

Yapılabilmektedir.

Evet, tahsilat yapılabilmektedir. Hangi odanın ücreti ne kadar ya da hangi ekstra girilmiş hepsini görmeniz mümkün. Geçmişe yönelikte istatistikte alabilirsiniz.

Barkodlu satış yapabilirsiniz. Fakat öncelikle ''Ürün Düzenleme'' kısmından barkod eklemek istediğiniz ürünlere tanımlama yapmanız gerekmektedir.

Ekstra bölümü mevcuttur. Yapmanız gereken ürünlerinizin girişlerini yapmanız. Daha sonra ise tanımlamak için ekstra sayfasından dilediğiniz kişiye ürün yada ürünleri tanımlayabilirsiniz.

Kazanç, Misafirler, Giderler, Oda, Doluluk, Bilanço, Log, Kasa Anlık, Check-İn-Check-Out Yapacaklar, Oda Temizlik, Extra, Kapasite, Rezervasyonlar, Kanal Yönetimi, Uyruk, Ön Rezervasyonlar, Fore cast, İkramlar, Extra Adeti, Cari Firma, Oda Değiştirme, Rezervasyon Kayıt Tarihi, Genel, Bakiye, Acenta, Konaklama Tipi, SMS, Extra Aktarma, Main courante, Bölüm Kazançları, Ana Hesaplar, Diğer Gelirler, Fiyat Değişikliği, Adisyon, Spa, Kasa Özeti, Minibar Adeti ve Minibar raporlarına ulaşabilirisiniz.

''Hotel Management Systems'' otel yönetimi sistemleri anlamına gelmektedir.

HMS otel programı diğer otel programlarından farklı olarak %100 mobil çalışan bir programdır. Siz dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan ve diğer mobil aygıtlar ile oteliniz elinizin altında olur. Programımızın kurulumu kısa zamanda gerçekleşir. Sade, basit ve kullanışlıdır.

Programımız ön büro, rezervasyon,ön muhasebe, kimlik bildirimi,stoklama,barkodlu satış, detaylı raporlama ve daha bir çok özelliği ile işletmenizin ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılayabileceğiniz bir yazılımdır.

Programımız işletmenizin dışında olduğunuz zamanlarda bile tüm işlemlerinizi mobil olarak takip edebilmenizi sağlar. Bunlar oda durumu,doluluk kapasitesi,haftalık,aylık,yıllık gelir gider takibi, hausekeeping takibi vb. tüm işlemleri yapabilmeniz için sizlere kolaylık sağlar. Daha önce konaklamaya gelen müşteri bilgilerinizi saklar ve yeniden kayıt esnasında sesli arama ve TC numarası ile pratik bir şekilde bilgilere ulaşma imkanı sunmaktadır. Birden fazla işletmeye sahipseniz yer ve zamandan bağımsız olarak uzaktan tüm verilerinize de ulaşma imkanı sunar.

Kurulum işlemi yapılmamış otel programı ücretlerinin geri ödeme işlemi yapılır. Kurulum yapılmış veya eğitimi verilmiş olan otel programının tekrar satışı mümkün olmadığından dolayı geri iadesi bulunmamaktadır.

Programımız Kanunun 1524 üncü (MTHS) maddesine ve yönetmeliğine uygun olarak çalışmaktadır.

Şimdi arayın 0 850 885-0007 otelinize uygun en iyi fırsatı kaçırmayın!

Aradığınız tüm özellikler ve daha fazlası Hotel Management System'de.

Mesaj Gönder

GÜNCEL SİTEMİZ DEĞİŞMİŞTİR.

Yeni Site Adresimiz : www.hmsotel.com